Beykoz Su Arıtma Servisi

Beykoz Su Arıtma Servisi. Beykoz İstanbul’un tarihi semtlerinden biri olup tarihte savaşçı olarak tanınan Traklar tarafından Aminos ismini almıştır. Buradaki halkın belli bir yazılı kültürü olmadıkları için belirli bir halka mensuba ait değildirler. Beykoz su arıtma servisleri bölge suyu çok kireçli olduğu için filtre değişimlerinde çift karbon yani aktif karbon ve gac karbon kullanırlar. Su kaçaklarını engellemek için quick dirseklerin yanına koruma kelepçelerinden takarlar. Dört yollu vana kaçaklarını engellemek için ise çift şatof kullanırlar cihazlara. Bölge su içimi kokulu olduğundan Su arıtma cihazlarında ise yine çift karbon kullanılır çünkü carbon suyun kokusunu alır ve içimi tatlı bir hale getirir. Beykoz su arıtma servisleri olarak bölge mahallelerinde servis hizmeti vermekteyiz bu mahalleler ;

Acarlar Mahallesi , Akbaba Mahallesi , Alibahadır Mahallesi , Anadolu Hisarı Mahallesi , Anadolu Kavağı Mahallesi , Anadolufeneri Mahallesi , Baklacı Mahallesi , Bozhane Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çamlıbahçe Mahallesi , Çengeldere Mahallesi , Çiftlik Mahallesi , Çiğdem Mahallesi , Çubuklu Mahallesi , Dereseki Mahallesi , Elmalı Mahallesi , Fatih Mahallesi , Göksu Mahallesi , Göllü Mahallesi , Görele Mahallesi , Göztepe Mahallesi , Gümüşsuyu Mahallesi , İncirköy Mahallesi , İshaklı Mahallesi , Kanlıca Mahallesi , Kavacık Mahallesi , Kaynarca Mahallesi , Kılıçlı Mahallesi , Mahmutşevketpaşa Mahallesi , Merkez Mahallesi , Ortaçeşme Mahallesi , Örnekköy Mahallesi , Öyümce Mahallesi , Paşabahçe Mahallesi , Paşamandıra Mahallesi , Polonez Mahallesi , Poyraz Mahallesi , Riva Mahallesi , Rüzgarlıbahçe Mahallesi , Soğuksu Mahallesi , Tokatköy Mahallesi , Yalıköy Mahallesi , Yavuz Selim Mahallesi , Yeni Mahalle Mahallesi , Zerzavatçı Mahallesi  olarak sıralaya biliriz. Tezgah altı su arıtma ,tezgah üstü su arıtma, kapalı kasa su arıtma, sebilli su arıtma, okul su arıtma, işyeri su arıtma, ofis su arıtma cihazı olanların Şile su arıtma servisleri olarak hızlı ucuz ve kaliteli olarak bakımlarını ve filtre değişimlerini yapmaktayız.  Pascal Su Arıtma olarak ihlas, waterbox, lion su arıtma, berrak su arıtma, aslan su arıtma, hsc su arıtma, aqua türk su arıtma, hayzek su arıtma, filltek su arıtma ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Her Marka Model Su arıtma cihaznın bakım ve filtre değişim hizmetini sağlamaktayız.

Su Arıtma Sistemleri

Dünya üzerinde Rever Osmosis System ile çalışan su arıtma cihazlarında bulunan filtrelerin belirli bir ömrü vardır. Filtrelerin üzerinde bulunan 20 galon vs. gibi teknik terimler aslında bu filtrelerin kullanım ömürlerini belirtir. Bu ifadelerde bulunan terimler filtrelerinden 1 ton yada 2 ton su geçtiğinde değiştirin uyarısını anlatmaya çalışırlar. Bu filtrenin içinden gecen su miktarı filtrenin ömrünü belirler ve bizler evlerde kullandığımız kapalı kasa ve tezgah altı su arıtma cihazlarının filtrelerinin içinden gecen su miktarını takip edemeyiz. ” Bu durumdan nasıl kurtulurum ? ” derseniz kalitesi yüksek olan kendini su arıtma sektöründe kanıtlamış bir firma ile çalışırsanız sorununuz kalmayacaktır. Bu işin ehli olan firmalar müşterilerine satmış olduğu cihazların kayıtlarını tutarak rutin bakım zamanları yaklaştığında sizlere mail- sms yada telefon yoluyla ulaşıp bilgi veriyor. Sizinde size bilgi verildiğinde filtre değişim zamanlarınızı aksatmayarak servisten yardım almanız aleyhinize olacaktır. 6 ayda değişmesi gereken filtreler suya ilk temas eden filtreler olduğu için değişim zamanının aksatılmaması hususu çok önemlidir. Aslında bu filtreler maliyeti daha yüksek olan Membran filtreyi korur ortalama bir ön üçlü su arıtma filtresi servisin değişim fiyatı 50-90 tl arası iken bu bakımı yaptırmayıp membran tıkanması sonucu başınıza çıkacak maliyet 250-400 tl civarında olmaktadır. Bakımları aksatılmamış bir su arıtma cihazının ister açık kasa su arıtma cihazı olsun ister kapalı kasa su arıtma cihazı yada tezgah altı su arıtma cihazı olsun ömrü 2-5 yıl civarındadır, fakat bakımları aksatılmış bir su arıtma cihazının membran filtresi ortalama 1 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir. Bu sebepten ötürü 50-90 tl tasarruf yapmaya çalışırken 250-400tl arası kendinizi borçlandırmayın. Bilinçli Su Arıtmalar..