Kadıköy Su Arıtma Servisi

Kadıköy Su Arıtma Servisi. Kadıköy Anadolu yakasının Taksim’i olarak adlandırılır fakat Anadolu yakası hiç bir zaman Avrupa yakasının ruhunu yakalayamamıştır. Nüfus olarak yoğun olan ilçede su arıtma cihazları insanların kendi içme sularını arıtmaya başlamışlardır. Boğası meşur olan ilçenin suları kireçlidir. Bu kireç problemi daire girişi üçlü arıtma sistemi ile çözülebilir. Sediment filtre silifoz filtre ve blok carbon filtre olan daire girişi su arıtma sistemi Pascal su arıtma olarak kendi montaj ekibimiz ile kurulum yapılabilir. Kadıköy su arıtma servisi olarak bakımları ve filtre değişim zamanları gelmiş olan arıtmaların bakımlarını yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz ilçeler ;

19 Mayıs su arıtma servisi, Acıbadem su arıtma servisi, Bostancı su arıtma servisi, Caddebostan su arıtma servisi, Caferağa su arıtma servisi, Dumlupınar su arıtma servisi, Eğitim su arıtma servisi, Erenköy su arıtma servisi, Fenerbahçe su arıtma servisi, Feneryolu su arıtma servisi, Fikirtepe su arıtma servisi, Göztepe su arıtma servisi, Hasanpaşa su arıtma servisi, Koşuyolu su arıtma servisi, Kozyatağı su arıtma servisi, Merdivenköy su arıtma servisi, Osmanağa su arıtma servisi, Rasimpaşa su arıtma servisi, Sahrayıcedid su arıtma servisi, Suadiye su arıtma servisi, Zühtüpaşa su arıtma servisi. Tezgâh altı su arıtma, tezgah üstü su arıtma, kapalı kasa su arıtma, sebilli su arıtma, okul su arıtma, işyeri su arıtma, ofis su arıtma cihazı olanların Ümraniye su arıtma servisleri olarak hızlı ucuz ve kaliteli olarak bakımlarını yapmaktayız.  Pascal Su Arıtma olarak ihlas, waterbox, lion su arıtma, berrak su arıtma, aslan su arıtma, hsc su arıtma, aqua türk su arıtma, hayzek su arıtma, filltek su arıtma ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Her Marka Model Su arıtma cihaznın bakım ve filtre değişim hizmetini sağlamaktayız.

 

Su Arıtma Sistemleri

Dünya üzerinde Rever Osmosis System ile çalışan su arıtma cihazlarında bulunan filtrelerin belirli bir ömrü vardır. Filtrelerin üzerinde bulunan 20 galon vs. gibi teknik terimler aslında bu filtrelerin kullanım ömürlerini belirtir. Bu ifadelerde bulunan terimler filtrelerinden 1 ton yada 2 ton su geçtiğinde değiştirin uyarısını anlatmaya çalışırlar. Bu filtrenin içinden gecen su miktarı filtrenin ömrünü belirler ve bizler evlerde kullandığımız kapalı kasa ve tezgah altı su arıtma cihazlarının filtrelerinin içinden gecen su miktarını takip edemeyiz. ” Bu durumdan nasıl kurtulurum ? ” derseniz kalitesi yüksek olan kendini su arıtma sektöründe kanıtlamış bir firma ile çalışırsanız sorununuz kalmayacaktır. Bu işin ehli olan firmalar müşterilerine satmış olduğu cihazların kayıtlarını tutarak rutin bakım zamanları yaklaştığında sizlere mail- sms yada telefon yoluyla ulaşıp bilgi veriyor. Sizinde size bilgi verildiğinde filtre değişim zamanlarınızı aksatmayarak servisten yardım almanız aleyhinize olacaktır. 6 ayda değişmesi gereken filtreler suya ilk temas eden filtreler olduğu için değişim zamanının aksatılmaması hususu çok önemlidir. Aslında bu filtreler maliyeti daha yüksek olan Membran filtreyi korur ortalama bir ön üçlü su arıtma filtresi servisin değişim fiyatı 50-90 tl arası iken bu bakımı yaptırmayıp membran tıkanması sonucu başınıza çıkacak maliyet 250-400 tl civarında olmaktadır. Bakımları aksatılmamış bir su arıtma cihazının ister açık kasa su arıtma cihazı olsun ister kapalı kasa su arıtma cihazı yada tezgah altı su arıtma cihazı olsun ömrü 2-5 yıl civarındadır, fakat bakımları aksatılmış bir su arıtma cihazının membran filtresi ortalama 1 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir. Bu sebepten ötürü 50-90 tl tasarruf yapmaya çalışırken 250-400tl arası kendinizi borçlandırmayın. Bilinçli Su Arıtmalar..