Maltepe Su Arıtma Servisi

Maltepe Su Arıtma Servisi. Maltepe ilçe olarak İstanbul Avrupa yakasına oldukça uzak bir vilayettir. Maltepe’de su arıtma cihazı kullanan hane sayısı oldukça fazladır. Maltepe su arıtma servisi filtreleri ve  yedek parçaları temini yapabileceğiniz Pascal Su arıtma bu bölgelerdeki su arıtma cihazlarına periyodik bakımlarını yapmaktadır. Bu periyodik bakımlar 6 aylık ve 1 senelik olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Filtre değişim zamanı gelmiş su arıtma cihazlarının Maltepe su arıtma servisi olarak aşağıdaki mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Altayçeşme Su arıtma servisi, Altıntepe Su arıtma servisi, Aydınevler  Su arıtma servisi, Bağlarbaşı Su arıtma servisi, Başıbüyük Su arıtma servisi, Büyükbakkalköy  Su arıtma servisi, Cevizli Su arıtma servisi, Çınar Su arıtma servisi, Esenkent Su arıtma servisi, Feyzullah Su arıtma servisi, Fındıklı Su arıtma servisi, Girne Su arıtma servisi, Gülensu Su arıtma servisi, Gülsuyu Su arıtma servisi, İdealtepe Su arıtma servisi, Küçükyalı Su arıtma servisi, Yalı Su arıtma servisi, Zümrütevler Su arıtma servisi. Tezgah altı su arıtma , tezgah üstü su arıtma, kapalı kasa su arıtma, sebilli su arıtma, okul su arıtma, işyeri su arıtma, ofis su arıtma cihazı olanların Ümraniye su arıtma servisleri olarak hızlı ucuz ve kaliteli olarak bakımlarını yapmaktayız.  Pascal Su Arıtma olarak ihlas, waterbox, lion su arıtma, berrak su arıtma, aslan su arıtma, hsc su arıtma, aqua türk su arıtma, hayzek su arıtma, filltek su arıtma ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Her Marka Model Su arıtma cihaznın bakım ve filtre değişim hizmetini sağlamaktayız.

 

Su Arıtma Sistemleri

Dünya üzerinde Rever Osmosis System ile çalışan su arıtma cihazlarında bulunan filtrelerin belirli bir ömrü vardır. Filtrelerin üzerinde bulunan 20 galon vs. gibi teknik terimler aslında bu filtrelerin kullanım ömürlerini belirtir. Bu ifadelerde bulunan terimler filtrelerinden 1 ton yada 2 ton su geçtiğinde değiştirin uyarısını anlatmaya çalışırlar. Bu filtrenin içinden gecen su miktarı filtrenin ömrünü belirler ve bizler evlerde kullandığımız kapalı kasa ve tezgah altı su arıtma cihazlarının filtrelerinin içinden gecen su miktarını takip edemeyiz. ” Bu durumdan nasıl kurtulurum ? ” derseniz kalitesi yüksek olan kendini su arıtma sektöründe kanıtlamış bir firma ile çalışırsanız sorununuz kalmayacaktır. Bu işin ehli olan firmalar müşterilerine satmış olduğu cihazların kayıtlarını tutarak rutin bakım zamanları yaklaştığında sizlere mail- sms yada telefon yoluyla ulaşıp bilgi veriyor. Sizinde size bilgi verildiğinde filtre değişim zamanlarınızı aksatmayarak servisten yardım almanız aleyhinize olacaktır. 6 ayda değişmesi gereken filtreler suya ilk temas eden filtreler olduğu için değişim zamanının aksatılmaması hususu çok önemlidir. Aslında bu filtreler maliyeti daha yüksek olan Membran filtreyi korur ortalama bir ön üçlü su arıtma filtresi servisin değişim fiyatı 50-90 tl arası iken bu bakımı yaptırmayıp membran tıkanması sonucu başınıza çıkacak maliyet 250-400 tl civarında olmaktadır. Bakımları aksatılmamış bir su arıtma cihazının ister açık kasa su arıtma cihazı olsun ister kapalı kasa su arıtma cihazı yada tezgah altı su arıtma cihazı olsun ömrü 2-5 yıl civarındadır, fakat bakımları aksatılmış bir su arıtma cihazının membran filtresi ortalama 1 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir. Bu sebepten ötürü 50-90 tl tasarruf yapmaya çalışırken 250-400tl arası kendinizi borçlandırmayın. Bilinçli Su Arıtmalar..