Sarıyer Su Arıtma Servisi

Sarıyer Su Arıtma Servisi. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. İstanbul’un en kuzeydeki ilçelerinden biridir. İlçe denize olan yakınlığı sebebi ile sularda oluşabilecek tuzluluk oranını da artırabilir. Sularda mevcut olan kireçle birlikte tuz oranı da birleşince sular içilmez hale  gelmektedir. Bir çok kişi su içmek için Su Arıtma Cihazına ihtiyaç duymaktadır. Rever Osmasıs System ile kaliteli su içilebilir. Cihazların her 6 ayda bir bakım ve filtre değişimi gerekmektedir. Sarıyer ilçesin ve mahallelerinde uygun fiyatlara servis vermekteyiz. Başlıca Mahalleler ;

Bahçeköy Merkez Mahallesi,Baltalimanı Mahallesi,Büyükdere Mahallesi,Cumhuriyet Mahallesi,Çamlıtepe (Derbent)Mahallesi,Çayırbaşı Mahallesi,:darüşşafaka Mahallesi,Emirgan Mahallesi,Fatih Sultan Mehmet Mahallesi,Ferahevler Mahallesi,İstinye Mahallesi,Kazımkarabekir (dağevleri)Mahallesi,Kemer Mahallesi,Kireçburnu Mahallesi,Kocataş Mahallesi,Maden Mahallesi,Pınar Mahallesi,Poligon Mhallesi,Pttevleri Mahallesi,R,Feneri-Garipçe Mahallesi,Reşitpaşa Mahallesi,Rumelihisarı Mahallesi,Rumelikavağı Mahallesi,Sarıyer Merkez Mahallesi,Tarabya Mahallesi,Uskumruköy Mahallesi,Yeni Mahallesi,Yeniköy Mahallesi olarak sıralaya biliriz.  Tezgah altı su arıtma , tezgah üstü su arıtma, kapalı kasa su arıtma, sebilli su arıtma, okul su arıtma, işyeri su arıtma, ofis su arıtma cihazı olanların  su arıtma Sarıyer  servisleri olarak hızlı ucuz ve kaliteli olarak bakımlarını yapmaktayız.  Pascal Su Arıtma olarak ihlas, waterbox, lion su arıtma, berrak su arıtma, aslan su arıtma, hsc su arıtma, aqua türk su arıtma, hayzek su arıtma, filltek su arıtma ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Her Marka Model Su arıtma cihaznın bakım ve filtre değişim hizmetini sağlamaktayız.

Su Arıtma Sistemleri

Dünya üzerinde Rever Osmosis System ile çalışan su arıtma cihazlarında bulunan filtrelerin belirli bir ömrü vardır. Filtrelerin üzerinde bulunan 20 galon vs. gibi teknik terimler aslında bu filtrelerin kullanım ömürlerini belirtir. Bu ifadelerde bulunan terimler filtrelerinden 1 ton yada 2 ton su geçtiğinde değiştirin uyarısını anlatmaya çalışırlar. Bu filtrenin içinden gecen su miktarı filtrenin ömrünü belirler ve bizler evlerde kullandığımız kapalı kasa ve tezgah altı su arıtma cihazlarının filtrelerinin içinden gecen su miktarını takip edemeyiz. ” Bu durumdan nasıl kurtulurum ? ” derseniz kalitesi yüksek olan kendini su arıtma sektöründe kanıtlamış bir firma ile çalışırsanız sorununuz kalmayacaktır. Bu işin ehli olan firmalar müşterilerine satmış olduğu cihazların kayıtlarını tutarak rutin bakım zamanları yaklaştığında sizlere mail- sms yada telefon yoluyla ulaşıp bilgi veriyor. Sizinde size bilgi verildiğinde filtre değişim zamanlarınızı aksatmayarak servisten yardım almanız aleyhinize olacaktır. 6 ayda değişmesi gereken filtreler suya ilk temas eden filtreler olduğu için değişim zamanının aksatılmaması hususu çok önemlidir. Aslında bu filtreler maliyeti daha yüksek olan Membran filtreyi korur ortalama bir ön üçlü su arıtma filtresi servisin değişim fiyatı 50-90 tl arası iken bu bakımı yaptırmayıp membran tıkanması sonucu başınıza çıkacak maliyet 250-400 tl civarında olmaktadır. Bakımları aksatılmamış bir su arıtma cihazının ister açık kasa su arıtma cihazı olsun ister kapalı kasa su arıtma cihazı yada tezgah altı su arıtma cihazı olsun ömrü 2-5 yıl civarındadır, fakat bakımları aksatılmış bir su arıtma cihazının membran filtresi ortalama 1 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir. Bu sebepten ötürü 50-90 tl tasarruf yapmaya çalışırken 250-400tl arası kendinizi borçlandırmayın. Bilinçli Su Arıtmalar..