Silivri Su Arıtma Servisi

Silivri Su Arıtma Servisi. İstanbul’un yüzölçümü açısından en büyük ilçelerinden birisidir. Yüzölçümü büyük olmasına rağmen nüfusu pek de kalabalık değildir. Bölgede ise şebeke sularının kokusundan dolayı içilmediği, yoğunlukla su arıtma cihazlarının kullanıldığı bilinir. Silivri su arıtma servisi olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

Akören Mahallesi, Balaban Mahallesi, Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi, Çayırdere Mahallesi, Fatih Silivri Mahallesi, Gazitepe Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kurfallı Mahallesi, Mimarsinan Silivri Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Semizkumlar Mahallesi, Yeni Mahallesi, Alibey Mahallesi, Bekirli Mahallesi, Büyükkılıçlı Mahallesi, Çeltik Mahallesi, Fenerköy Mahallesi, Gümüşyaka Merkez Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Küçükkılıçlı Mahallesi, Ortaköy Merkez Mahallesi, Sayalar Mahallesi, Seymen Mahallesi, Yolcatı Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Beyciler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Danamandıra Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Küçüksinekli Mahallesi, Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Selimpaşa Merkez Mahallesi, Sinekli Mahallesi. Silivri bölgesinde su arıtma cihazlarının en ucuz olanını ve en iyi su arıtma cihazı olanını Pascal Su arıtma olarak size temin edebiliriz. Tezgah altı su arıtma, tezgah üstü su arıtma, kapalı kasa su arıtma, sebilli su arıtma, okul su arıtma, işyeri su arıtma, ofis su arıtma cihazı olanların Silivri su arıtma servisleri olarak hızlı ucuz ve kaliteli olarak bakımlarını yapmaktayız.  Pascal Su Arıtma olarak ihlas, waterbox, lion su arıtma, berrak su arıtma, aslan su arıtma, hsc su arıtma, aqua türk su arıtma, hayzek su arıtma, filltek su arıtma ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Her Marka Model Su arıtma cihaznın bakım hizmetini sağlamaktayız.

Su Arıtma Sistemleri

Dünya üzerinde Rever Osmosis System ile çalışan su arıtma cihazlarında bulunan filtrelerin belirli bir ömrü vardır. Filtrelerin üzerinde bulunan 20 galon vs. gibi teknik terimler aslında bu filtrelerin kullanım ömürlerini belirtir. Bu ifadelerde bulunan terimler filtrelerinden 1 ton yada 2 ton su geçtiğinde değiştirin uyarısını anlatmaya çalışırlar. Bu filtrenin içinden gecen su miktarı filtrenin ömrünü belirler ve bizler evlerde kullandığımız kapalı kasa ve tezgah altı su arıtma cihazlarının filtrelerinin içinden gecen su miktarını takip edemeyiz. ” Bu durumdan nasıl kurtulurum ? ” derseniz kalitesi yüksek olan kendini su arıtma sektöründe kanıtlamış bir firma ile çalışırsanız sorununuz kalmayacaktır. Bu işin ehli olan firmalar müşterilerine satmış olduğu cihazların kayıtlarını tutarak rutin bakım zamanları yaklaştığında sizlere mail- sms yada telefon yoluyla ulaşıp bilgi veriyor. Sizinde size bilgi verildiğinde filtre değişim zamanlarınızı aksatmayarak servisten yardım almanız aleyhinize olacaktır. 6 ayda değişmesi gereken filtreler suya ilk temas eden filtreler olduğu için değişim zamanının aksatılmaması hususu çok önemlidir. Aslında bu filtreler maliyeti daha yüksek olan Membran filtreyi korur ortalama bir ön üçlü su arıtma filtresi servisin değişim fiyatı 50-90 tl arası iken bu bakımı yaptırmayıp membran tıkanması sonucu başınıza çıkacak maliyet 250-400 tl civarında olmaktadır. Bakımları aksatılmamış bir su arıtma cihazının ister açık kasa su arıtma cihazı olsun ister kapalı kasa su arıtma cihazı yada tezgah altı su arıtma cihazı olsun ömrü 2-5 yıl civarındadır, fakat bakımları aksatılmış bir su arıtma cihazının membran filtresi ortalama 1 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir. Bu sebepten ötürü 50-90 tl tasarruf yapmaya çalışırken 250-400tl arası kendinizi borçlandırmayın. Bilinçli Su Arıtmalar..